ارسال دستگاه اتوکلاو برای شرکت تحفه

ارسال دستگاه اتوکلاو برای شرکت تحفه

خلاصه مقاله :

تعداد دو دستگاه اتوکلاو پخت ماهی برای گروه توسعه صنایع غذایی تحفه که یکی از بزرگترین تولید کنندگان تن ماهی است، ارسال گردید.

در آخرین هفته از آخرین ماه تابستان آخرین سال دهه نود، سالی که جهش تولید نام گرفته است، گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو توانست افتخار دیگری برای این مجموعه به دست آورد. این بار، این گروه صنعتی موفق به طراحی، ساخت و ارسال دو دستگاه اتوکلاو مخصوص پخت قوطی برای خط تولید کنسرو تن ماهی برای گروه توسعه صنایع غذایی تحفه شد. گروه صنعتی تحفه که هم اکنون یکی از قطب های تولید کنسرو تن ماهی در کشورمان است، در سال ۱۳۸۳ با هدف بالا بردن سرانه مصرف ماهی و ایجاد فرهنگ استفاده از غذاهای دریایی فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است.
از ویژگی های بارز این دستگاه می توان به استفاده از فولاد ضد زنگ اشاره کرد. مهمترین قسمت یک اتوکلاو پخت ماهی، بدنه آن می باشد که بدنه این اتوکلاو از جنس استنلس استیل ۳۰۴ اروپایی می باشد. مزیت دیگر این نوع اتوکلاو درب آن می باشد که با استفاده از یک بازوی مکانیکی به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود. این دستگاه همچنین دارای فشار سنج اتاقک می باشد که این ابزار مکانیکی میزان فشار درون محوطه را نشان می دهد که در ایت نوع اتوکلاو میزان فشار ۱٫۲ بار می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه سیستم PLC پیشرفته آن است که خود دستگاه به طور کاملا اتوماتیک میزان فشار درون اتوکلاو را با وارد کردن هوا و یا آب کنترل می کند.

اتوکلاو تن ماهی دستگاه اتوکلاو تن ماهی خرید دستگاه اتوکلاو تن ماهی ارسال دستگاه اتوکلاو پخت ماهی برای شرکت تحفه ارسال دستگاه اتوکلاو پخت ماهی برای شرکت تحفه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.