ارسال سفارشات

ارسال سفارشات

خلاصه مقاله :

در این مرحله در ابتدا بسته بندی و جمع بندی ماشین آلات به صورت یکپارچه از تمامی بخش های ماشین سازی نامجو به بخش انتقال سفارشات می رسد و بعد از مرحله تست دستگاه ها تمیز کاری روی تمامی بخش ها است.

در این مرحله در ابتدا بسته بندی و جمع بندی ماشین آلات به صورت یکپارچه از تمامی بخش های ماشین سازی نامجو به بخش انتقال سفارشات می رسد و بعد از مرحله تست دستگاه ها تمیز کاری روی تمامی بخش های داخلی و خارجی صورت می پذیرد که باعث جمع شدن میکروب و کثیفی سطوح داخلی دستگاه نشود, بعد از این مرحله قطعاتی که قابل جداسازی می باشد همگی توسط متخصصان کارگاهی جدا می گردد تا هم آسیب کمتری ببیند و هم فضای کمتری را در زمان بارگیری داشته باشد.

در مرحله دوم این قطعات وارد بخش packing میشود و بسته بندی میگردد, البته همکاران ما برای راحتی کار مشتریان و مهندسانی که در محل قرار است با دستگاه کار کنند, پروپوزال توضیح قطعات و نحوه کار با دستگاه را به مشتری ارائه می دهند که سرعت کار با دستگاه بیشتر گردد.

در مرحله سوم مهندسان طراحی در محل سرپرستی کارگاه به تایید اندازه و کارکرد کلیه ی قطعات می پردازند و در صورت مغایرت با نقشه های قطعات طراحی شده, آن قطعه دوباره به کارگاه تولید بازگردد و اصلاح یا تعویض شود تا اینکه تاییدیه واحد طراحی صادر گردد.

در مرحله انتهایی تمامی ماشین آلات بارگیری می شوند و بسته بندی مخصوص حمل دستگاه ها روی آنها اعمال میشود و در انتها انتقال ماشین آلات در اولین فرصت صورت میپذیرد.

در این تصاویر شما شاهد ارسال ماشین آلات سفارشی مشتری هستید:

 

الف: آماده سازی قبل از بسته بندی, نظارت و تمیز کاری سفارشات:

 

 

ب: مرحله جایگذاری و بسته بندی:

 

 

 

 

ج: مرحله بارگیری, آماده سازی جهت انتقال:

 

 

 

د:آماده انتقال جهت خروج و صف انتقال:

 

 

خ: خروج مرسوله, ارسال به مشتری:

 

برای اطلاع بیشتر از محصولات ماشین سازی نامجو کلیک کنید.

خط تولید رب گوجه فرنگی

خط بسته بندی رب گوجه فرنگی

خط تولید کنسرو ماهی

سایت اره نواری

سایت برج خنک کننده

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.