بازدید استاندار خراسان رضوی از مجموعه پیشگامان ماشین سازی نامجو

بازدید استاندار خراسان رضوی از مجموعه پیشگامان ماشین سازی نامجو

خلاصه مقاله :

استاندار خراسان رضوی از مجموعه پیشگامان ماشین سازی نامجو بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت ها و مسائل این واحد تولیدی آشنا شد.

استاندار خراسان رضوی به همراه هیئت همراه شامل مسئولان و مدیران استانی و در راستای حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران از گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو بازدید کردند و در جریان فعالیت های این مجموعه خوش نام قرار گرفته و به بررسی مسائل و مشکلات موجود در مسیر تولید و فعالیت این واحد تولیدی و صنعتی پرداختند.

محمد صادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی در این بازدید طی گفتگوی صمیمی با مدیران گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو با محصولات ، سابقه فعالیت و پروژه های صنعتی انجام شده توسط این مجموعه بیشتر آشنا شدند. در این دیدار مدیران مجموعه پیشگامان ماشین سازی نامجو ضمن بیان عشق و علاقه خود به کار و تلاش  و نوآوری در مسیر تولید صنعتی و اشتغال آفرینی برای جوانان مستعد، توانایی و آمادگی خود را برای توسعه فعالیت هایشان در زمینه ساخت دستگاه های جدید و مورد نیاز صنایع غذایی اعلام کردند.

استاندار خراسان رضوی نیز ضمن حمایت از مجموعه های خلاق ، مبتکر و نوآور همچون این واحد صنعتی، با اشاره به همراهی مدیران و مسئولان مربوطه در این بازدید نسبت به مساعدت و پیگیری برای رفع مسائل و مشکلات موجود تاکید کردند.

همچنین در این دیدار مدیران مجموعه پیشگامان ماشین سازی نامجو از استاندار محترم و هیئت همراه ایشان و همچنین از همه ارگان ها و سازمان هایی که در مسیر بهبود شرایط کار و فعالیت با این مجموعه همکاری می کنند ابراز قدردانی کرده و به خاطر بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی از استاندار محترم تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی نمودند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.