ارسال ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی شرکت دشت ارم – شماره یک

ارسال ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی شرکت دشت ارم – شماره یک

خلاصه مقاله :

مراحل طراحی و ساخت ماشین آلات شرکت دشت ارم توسط گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو در حال اجراست و اولین محموله ماشین آلات مربوطه بارگیری و ارسال گردید.

با آغاز عملیات اجرایی و عملیاتی مربوط به طراحی و ساخت خط تولید جدید رب گوجه فرنگی شرکت دشت ارم ، محموله اول مربوط به ماشین آلات این پروژه بزرگ توسط گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو ساخته شده و به محل کارخانه دشت ارم ارسال گردید. در این مرحله از پروژه که در هفته دوم سال جدید (۱۴۰۱) انجام گردید با اتمام طراحی مدرن ماشین آلات توسط تیم فنی مهندسی گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو، عملیات ساخت تجهیزات فوق با بالاترین کیفیت در بخش تولید مجموعه صورت گرفت.

در این فاز از پروژه، تعداد ۴ دستگاه فیلتر فیزیکی و ۴ دستگاه مونوپمپ مجهز به سیستم پل شکن طراحی و ساخته شده و پس از بارگیری به محل اجرای پروژه و نصب ماشین آلات در استان فارس ارسال شد. سایر تجهیزات و ماشین آلات موردنیاز نیز در ادامه مراحل عملیاتی ساخته خواهد شد و هماهنگ با پیشرفت روند عملیات عمرانی پروژه برای نصب و راه اندازی به محل کارخانه و شرکت دشت ارم  ارسال خواهد شد.

در ادامه منتخبی از تصاویر مربوط به نوبت اول ساخت و ارسال ماشین آلات شرکت دشت ارم توسط گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو را ملاحظه می کنید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.