بهره برداری از خط تولید تن ماهی طبیعت

بهره برداری از خط تولید تن ماهی طبیعت

خلاصه مقاله :

گروه ماشین سازی نامجو با بهره گیری از توان و دانش مهندسین و متخصصین بومی توانست خط تولید تن ماهی شرکت میهن را با نام تجاری طبیعت راه اندازی کند.

گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو افتخاری دیگر در عرصه صنعت ماشین سازی کشور به دست آورد.  این مجموعه با بهره گیری از توان و دانش مهندسین و متخصصین بومی توانست خط تولید تن ماهی شرکت میهن را با استفاده از آخرین تکنولوژی روز راه اندازی کند. ساخت این خط تولید از سال ۱۳۹۶ آغاز شد و سرانجام در سال ۱۳۹۸ که مقام معظم رهبری آن را سال رونق تولید نامگذاری کرده اند، به پایان رسید.
خط تولید تن ماهی طبیعت مزیت های خاصی نسبت به انواع دیگر آن در سطح کشور دارد. این کارخانه به صورت اتوماسیون (استفاده از کمترین نیروی انسانی) ساخته شده و به مراتب ماشین آلات بیشتری در آن بکار رفته است. از دیگر مزیت های این خط، می توان به صرفه جویی چشمگیر در انرژی، به ویژه آب و همچنین تولید و بازدهی بیشتر نیز اشاره کرد.
به گفته مهندس نامجو، مدیر عامل گروه ماشین سازی نامجو، این خط قابلیت تولید ۲۰ هزار قوطی در ساعت را دارد که در نوع خود در کشور بی نظیر است. وی با بیان اینکه گروه مهندسی ماشین سازی نامجو از بهترین و خلاق ترین جوانان کشور بهره می جوید گفت از بازدید خط تن ماهی طبیعت بسیار خرسندم و خوشحالم که توانسته ایم نه تنها از خروج ارز از کشور جلوگیری کنیم، بلکه با بین المللی شدن گروه ماشین سازی نامجو برای کشور ارز آوری کنیم.
وی همچنین با اشاره به اینکه صفر تا صد دستگاه ها و ماشین آلات ساخت این کارخانه است اشاره کرد: تمام دستگاه ها از استنلس استیل ۳۰۴ یا همان فولاد ضد زنگ ساخته شده است که در برابر رطوبت مقاوم است و طول عمر بسیار بیشتری نسبت به دیگر مواد خام و اولیه دارد.

ماشین آلات خط تولید کنسرو تن ماهی نامجو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.