صادرات خط بسته بندی رب گوجه فرنگی به کشور عراق

صادرات خط بسته بندی رب گوجه فرنگی به کشور عراق

خلاصه مقاله :

طراحی ، ساخت و ارسال ماشین آلات خط بسته بندی رب گوجه فرنگی به مقصد کشور عراق.

صادرات خط بسته بندی رب گوجه فرنگی : با اتمام مراحل ساخت ماشین آلات و نهایی شدن نقشه های چیدمان تجهیزات مربوط به پروژه کارخانه خط بسته بندی رب گوجه فرنگی در کشور عراق ، این ماشین آلات از محل کارخانه پیشگامان ماشین سازی نامجو بارگیری شد و عازم کشور عراق گردید.

پروژه طراحی و ساخت کارخانه بسته بندی رب گوجه فرنگی در کشور عراق یکی دیگر از پروژه های بین المللی گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو می باشد که پس از طی مراحل مختلف و پیچیده فنی و تجاری با موفقیت به مرحله صادرات ماشین آلات به کشور مقصد رسیده است.

فازهای مختلف این پروژه تحت نظارت تیم مدیریتی و مهندسی گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو در کشورهای ایران و عراق بصورت موازی راهبری و اجرا شده است. برای اجرای موفقیت آمیز این پروژه، عملیات عمرانی ساخت ساختمان ها و فضاهای صنعتی مورد نیاز پروژه در کشور عراق به صورت همزمان با عملیات طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در کشور ایران به انجام رسیده است.

اکنون با اتمام عملیات عمرانی پروژه ، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ساخته شده نیز به کشورعراق ارسال شده و در فاز بعدی عملیات نصب و راه اندازی ماشین آلات خط بسته بندی رب گوجه فرنگی، توسط گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو در کشور عراق انجام خواهد شد.

در حال حاضر گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو با داشتن تجربه مدیریتی و فنی قابل توجه در اجرای پروژه های صنعتی ارزشمند در زمینه طراحی ، ساخت و راه اندازی انواع ماشین آلات و خطوط تولید صنایع غذایی در سطح کشور و کشورهای منطقه، به عنوان یکی از مجموعه های صنعتی موفق کشور بیش از پیش آماده انجام اقدامات ارزش آفرین و نوآورانه در عرصه صنعت ملی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.