بازدید مدیران از تن ماهی طبیعت سبز

بازدید مدیران از تن ماهی طبیعت سبز

خلاصه مقاله :

در راستای سفارش ماشین آلات خط تن ماهی توسط شرکت طبیعت سبز ، گروه ماشین سازی نامجو نسبت به تحقیق و بررسی ، ساخت و توسعه کارخانه تن ماهی طبیعت اقدام کرده است.

بازدید مدیران ماشین سازی نامجو ازکارخانه تن ماهی طبیعت سبز:

در راستای سفارش ماشین آلات خط تن ماهی توسط شرکت طبیعت سبز ، گروه ماشین سازی نامجو نسبت به تحقیق و بررسی ، ساخت و توسعه کارخانه تن ماهی طبیعت اقدام کرده و بخش چهارم از ماشین‌آلات خط تولید تن ماهی را تکمیل نموده و تحویل شرکت طبیعت داده است .

همچنین به دلیل جایگاه برجسته برند طبیعت ، مدیران دو مجموعه طی جلسات متعدد به روند و برنامه ریزی خط تولید حساسیت و توجهی ویژه داشتند .

گروه ماشین سازی نامجو ساخت ماشین آلات و کارخانه را به صورت همزمان انجام داده که مورد تایید و رضایت مدیران شرکت طبیعت سبز نیز قرار گرفت .

با توجه به جایگاه ارزشمند این دو مجموعه در صنعت غذایی کشور ، طراحی تمامی بخش های داخلی این کارخانه نیز بر عهده‌ی ماشین سازی نامجو قرار گرفت که توسط متخصصان به صورت یکپارچه طراحی و اجرا شد .

در این جلسه مدیران در مورد گسترش همکاری‌های فی‌مابین و کیفیت هرچه بیشتر روند تولید و نحوه ی سرعت بخشیدن به خط تولید در جهت افزایش هر چه بیشتر راندمان نیز صحبت کردند. از طرفی محصول جدید ماشین سازی نامجو که دستگاه اره استخوان بر می باشد نیز از دیگر ماشین آلات تولیدی بومی ماشین سازی نامجو است. این دستگاه به دلیل قابلیت چرب بری برای برش انواع گوشت مرغ و ماهی و همچنین گوشت قرمز و استخوان شاخصه سرعت بخشیدن به روند خط تولید را داراست. از طرفی با کیفیت مواد غذایی تن ماهی طبیعت سبز میهن خود عاملی بر کیفیت دوچندان تولیدات می شود.

پس از بازدید از کارخانه طبیعت سبز میهن اشکالات و نواقصی که در خط تولید سایر کارخانه های تولید تن ماهی از قبیل سیستم خنک کن ، چیدمان قوطی ، برشکاری و … باعث کاهش راندمان تولید شده بود توسط گروه ماشین سازی نامجو برطرف شد .

همچنین اشکالات و تغییراتی که در ساختمان خط تولید تن ماهی ایجاد شده بود با برگزاری جلسات مدیران دو مجموعه نسبت به رفع آن اقدام شد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.