ارسال دستگاه دریافت میوه خط تولید کنسانتره میوه کارخانه رعنا

ارسال دستگاه دریافت میوه خط تولید کنسانتره میوه کارخانه رعنا

خلاصه مقاله :

روند اجرایی ساخت فاز جدید کارخانه رب گوجه فرنگی رعنا پیشرفت خوبی داشته و در ادامه همکاری این برند خوشنام با گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو تجهیزات دریافت میوه خط تولید کنسانتره توسط این مجموعه طراحی و ساخته شده برای نصب در محل کارخانه بارگیری و ارسال گردید.

در ادامه پیشرفت روند اجرایی احداث فاز جدید کارخانه رب گوجه فرنگی رعنا، پس از تکمیل ساخت و مونتاژ تجهیزات تکمیلی مربوط به خط دریافت میوه این پروژه صنایع غذایی، این ماشین آلات در محل کارخانه پیشگامان ماشین سازی نامجو بارگیری و به منظور نصب در محل کارخانه رعنا ارسال گردید. لازم به ذکر است که برند رعنا به عنوان یک برند خوشنام صنایع غذایی در ادامه توسعه فعالیت های تولیدی و تبدیلی خود با همکاری گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو در حال نصب خط تولید کنسانتره میوه در پروژه فاز جدید کارخانه رب گوجه فرنگی خود می باشد.

خط دریافت میوه

 

لازم به ذکر است که ساخت و ارسال دستگاه های پری هیتر دوبل این کارخانه نیز در سال جاری انجام شده بود و با نصب تجهیزات خط دریافت میوه ، نصب دستگاه های این پروژه بزرگ مراحل پایانی خود را طی می کند و امید است تا بهره برداری از این واحد تولیدی برند رعنا گام بزرگی را در افزایش حجم تولید محصولا کنسروی خود بردارد.
خط تولید کنسانتره میوه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.