بازدید از کارخانه تولید رب گوجه فرنگی کشت و صنعت هفت تپه

بازدید از کارخانه تولید رب گوجه فرنگی کشت و صنعت هفت تپه

خلاصه مقاله :

با توجه به اینکه گروه ماشین سازی نامجو علاوه بر ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی در ساخت کارخانه نیز مشاوره و اجرای آن را به درخواست مشتریان خود انجام میدهد ، مطالعات فاز صفر ساخت کارخانه آغاز و در ابتدا بازدید میدانی از محل ساخت کارخانه انجام شد.

مقدمه : در بازدید از شرکت کشت و صنعت هفت تپه بر روند اجرای ساخت کارخانه نظارت شد . گروه ماشین سازی نامجو و شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در سال ۹۶ همکاری خود را در ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی آغاز کردند.

بازدید از کارخانه رب هفت تپه

با توجه به اینکه گروه ماشین سازی نامجو علاوه بر ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی در ساخت کارخانه نیز مشاوره و اجرای آن را به درخواست مشتریان خود انجام میدهد ، مطالعات فاز صفر ساخت کارخانه آغاز و در ابتدا بازدید میدانی از محل ساخت کارخانه انجام شد و سپس نسبت به بررسی شرایط آب و هوا از نظر میزان دما ، رطوبت و اختلاف دما ، دسترسی و فراوانی مواد اولیه جهت تولید محصول نهایی و … اقدام شد .

بازدید از کارخانه رب هفت تپه

در گام بعد عملیات ساخت کارخانه نیز زیر نظر متخصصان گروه ماشین سازی نامجو آغاز شد . اجرای نقشه ساختمان ، فونداسیون ، نحوه چیدمان دستگاهها در سالن تولید و … از دیگر اقدامات انجام شده در جهت ساخت کارخانه تولید رب گوجه فرنگی بود.

بازدید از کارخانه رب هفت تپه

شایان ذکر است همزمان با اقدامات ذکر شده ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی در دست ساخت بوده است .
بعد از ارسال دستگاههای خط تولید ، در تاریخ ۲۶/۰۲/۹۸ به کارخانه رب گوجه فرنگی کشت و صنعت هفت تپه مراجعه و بر روند اجرای چیدمان صحیح دستگاهها نظارت شد . همچنین در بازدید مجدد به تاریخ ۲۹/۰۳/۹۸ نسبت به ارائه توضیحات در مورد کف سازی سالن تاسیسات اقدامات لازم صورت گرفت . نقشه های فونداسیون نیز در تیرماه سال جاری ارائه شد . ( اینجا )

بازدید از کارخانه رب هفت تپه

در تاریخ ۲۱/۰۵/۹۸ مدیرعامل گروه ماشین سازی نامجو جناب آقای خلیل نامجو به همراه سرپرست واحد طراحی طی بازدید از محل کارخانه رب گوجه فرنگی کشت و صنعت هفت تپه ، بر نحوه اجرای ساختمان کارخانه مطابق با مطالعات و نقشه های تایید شده از سوی هر دو شرکت نظارت داشتند .

بازدید از کارخانه رب هفت تپه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.