بازدید مدیران از نیشکر هفت تپه

بازدید مدیران از نیشکر هفت تپه

خلاصه مقاله :

مدیران ماشین سازی نامجو در تاریخ ۱۱/۰۴/۹۸ برای بازدید از روند رشد و استفاده از ماشین آلات نیشکر هفت تپه, به محل پروژه سفر کردند و طی سلسله جلساتی در این باره گفتگو کردند.

بازدید مدیران ماشین سازی نامجو از نیشکر هفت تپه:

مدیران ماشین سازی نامجو در تاریخ ۱۱/۰۴/۹۸ برای بازدید از روند رشد و استفاده از ماشین آلات نیشکر هفت تپه, به محل پروژه سفر کردند. طراحان و متخصصان ماشین سازی نامجو بعد از بررسی موقعیت مکانی برای ساخت و توسعه این کارخانه عظیم به بخش های مختلف نقشه برداری شده این کارخانه رفتند و طبق طرح کلی تحقیق و توسعه بخش های مختلف به بررسی جایگذاری این ماشین آلات پرداختند. لازم به ذکر است که ماشین سازی نامجو در مراحل ساخت این کارخانه نیز نقش داشته و مهندسان این گروه تولیدی به جز ماشین آلات مواد غذایی, به طراحی و مهندسی نقشه کشی و اجرای این کارخانه پرداخته اند.

همان طور که در تصاویر مشاهده می فرمائید بخش های مختلف این کارخانه شامل خط تولید و بسته بندی می باشد که روند رشد این برنامه و پروژه ی بزرگ مرحله به مرحله در حال اجرا می باشد و ماشین آلات نیز طبق همین ساختار در مراحل و پارت های جداگانه به محل پروژه رسیده و نصب و راه اندازی می شوند.

حضور مدیران دو مجموعه در سلسله جلسات مشترک:

خلیل نامجو بنیان گذار ماشین سازی نامجو و قائم مقام مدیر عامل, جناب آقای شهروز نامجو نیز از محل پروژه دیدن فرمودند تا در راستای کیفیت عملکرد به توسعه طرح بپردازند و با جلسات متعدد با مدیران مجموعه نیشکر هفت تپه به سرعت بخشیدن به پروژه معتقد بودند و بر این باورند که تاثیر کیفیت ماشین آلات با تولید رابطه ی مستقیم دارند.

در پایان بعد از جلسات متعدد مدیران و متخصصان در راستای پیشرفت پروژه به طرح مباحث تولیدی پرداختند و درباره ی الگوهای بهینه سازی کار با ماشین آلات به گفتگو پرداختند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.