خلیل و شهروز نامجو، پیشگامان مبارزه با جنگ اقتصادی ایران

خلیل و شهروز نامجو، پیشگامان مبارزه با جنگ اقتصادی ایران

خلاصه مقاله :

به نقل از گزارش سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، جناب مهندس خلیل نامجو و جناب مهندس شهروز نامجو، مدیر عامل و قائم مقام گروه پیشگامان ماشین سازی نامجو به عنوان رهبران جنگ اقتصادی ایران در زمان تحریم انتخاب شدند.

به نقل از گزارش سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، جناب مهندس خلیل نامجو و جناب مهندس شهروز نامجو، مدیر عامل و قائم مقام گروه ماشین سازی نامجو به عنوان پیشگامان مبارزه با جنگ اقتصادی ایران در زمان تحریم انتخاب شدند. در سال ۹۸ که مقام معظم رهبری آن را سال رونق تولید نامگذاری کرده بودند، گروه صنعتی پیشگامان ماشین سازی نامجو توانست برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات این مجموعه اضافه کند. جناب آقای اردشیر زابلی زاده، مدیر عامل شبکه ایران کالا در طی نامه ای از کارآفرینان مهندس خلیل نامجو و مهندس شهروز نامجو به پاس تلاش بی وقفه در صنعت تولید و ایجاد شغل برای جوانان این مرز و بوم قدردانی کردند. علاوه بر این، مدیریت محترم این شبکه برای تهیه پرتره ای حرفه ای از روایت زندگی پر تلاش جناب آقای خلیل نامجو، از ایشان در ساخت مستند تلویزیونی تحت عنوان ساز دهنی دعوت نمودند.
آقای زابلی زاده در انتها با تقدیم حرمت و دعای خیر، از خداوند منان طلب عافیت و نیک بختی را برای مدیر عامل گروه ماشین سازی نامجو خواستار شدند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.