بازدید استاندار از ماشین سازی نامجو

بازدید استاندار از ماشین سازی نامجو

خلاصه مقاله :

پیرو همایش وزارت صنعت معدن و تقدیر از ماشین سازی نامجو که توانست در این مراسم که با حضور رئیس جمهور جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد برگزار شد لوح تقدیر واحد نمونه سال را به خود اختصاص دهد.

بازدید استاندار جناب رشیدپور از ماشین سازی نامجو:

پیرو همایش وزارت صنعت معدن در دهم تیرماه ۱۳۸۹ برگزار شد و تقدیر از ماشین سازی نامجو که توانست در این مراسم که با حضور رئیس جمهور جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد برگزار شد لوح تقدیر واحد نمونه سال را به خود اختصاص دهد. این مراسم با سخنرانی جناب رئیس جمهور نیز همراه بود که ایشان در مورد حمایت از تولید داخلی و صنعت کشور نیز سخنرانی فرمودند.

هم چنین استاندار محترم نیز با حصور در محل کارخانه ی ماشین سازی نامجو از کل محل بازدید فرمودند و با نحوه ی تولیدات ماشین سازی نامجو که شامل خط تولید رب گوجه فرنگی و خط تولید تن ماهی می باشد بازدید و اظهار رضایت فرمودند.

ایشان خاطر نشان کردند که صنعت امروز ایران وابسته به برندهای خصوصی و ملی همچون ماشین سازی نامجو می باشد تا کشور بتواند در جهت تولیدات مواد غذایی خودکفا شود و بسیاری از همین برندهای خصوصی ایرانی هستند که بار کشور را به دوش می کشند. ایشان در جهت حمایت از کارکنان ماشین سازی نامجو با ایشان دیدار کردند تا بتوانند با روند تولید ماشین آلات نیز آشنا شوند و با کارگران مجموعه نیز دیدار کنند. ایشان در جلسه ای که با مدیران ماشین سازی نامجو داشتند, راستای تولید ماشین آلات را در راستای چرخ صنعت نام بردند.

ایشان در جلسه ای که با مدیران ماشین سازی نامجو داشتند, راستای تولید ماشین آلات را در راستای چرخ صنعت نام بردند. و در جمع مدیران مصاحبه ای با مدیران ماشین سازی نامجو داشتند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.