دریافت معلق

دریافت معلق

دریافت مواد اولیه در هر کارخانه ای با توجه به شکل ماده اولیه آن متفاوت خواهد بود. در خط تولید رب گوجه فرنگی به لحاظ حساسیت بالای نوع میوه(گوجه فرنگی) با توجه به له شدن و خراب شدن آن، نحوه ورود به خط تولید بسیار حائز اهمیت میباشد. به همین دلیل دریافت این میوه در خط تولید رب گوجه فرنگی همیشه برای تولید کنندگان آن مشکلی قابل توجه بوده است. واحد تحقیق و توسعه گروه ماشین سازی نامجو این مشکل را پس از بررسی ها بسیار به شیوه ای مهندسی شده و دقیق برطرف کرده است.
دستگاه دریافت معلق یکی از ابداعات این گروه صنعتی در چندسال اخیر بوده و توانسته در مرحله دریافت گوجه فرنگی و همچنین میوه هایی که این خصلت را دارا هستند(هلو، شلیل، گلابی، زردآلو، انگور و…) کمک بسیار زیادی بکند.
این دستگاه برای دریافت های با حجم بالا بسیار پرکاربرد است، چون قابلیت را دارد که درون قسمت بار کامیون نیز قرار بگیرد. میوه ها پس از تخلیه توسط اپراتورها، به وسیله فشار زیاد آب، توسط لوله های تعبیه شده در این دستگاه به سمت وان دریافت اولیه هدایت میشوند و به این طریق علاوه بر شست و شوی اولیه به این صورت میوه ها در انتقال به مرحله بعدی آسیبی نمیبینند.

برای سفارش این دستگاه و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.