دستگاه دریافت معلق کارخانجات
  • دریافت معلق
  • دستگاه دریافت معلق
  • ساخت دریافت معلق
  مدل سه بعدي دستگاه هاي صنعتي

  مدل 360 درجه دستگاه

  ویدئوی عملکرد دستگاه

  ویدئوی عملکرد دستگاه

  کاربردهای دستگاه

  کاربردهای دستگاه

  مشخصات فنی دستگاه

  مشخصات فنی دستگاه

  دستگاه دریافت معلق

  دریافت مواد اولیه در هر کارخانه ای با توجه به شکل ماده اولیه آن متفاوت خواهد بود. در خط تولید رب گوجه فرنگی به لحاظ حساسیت بالای نوع میوه(گوجه فرنگی) با توجه به له شدن و خراب شدن آن، نحوه ورود به خط تولید بسیار حائز اهمیت میباشد. به همین دلیل دریافت این میوه در خط تولید رب گوجه فرنگی همیشه برای تولید کنندگان آن مشکلی قابل توجه بوده است. واحد تحقیق و توسعه گروه ماشین سازی نامجو این مشکل را پس از بررسی ها بسیار به شیوه ای مهندسی شده و دقیق برطرف کرده است.
  دستگاه دریافت معلق یکی از ابداعات این گروه صنعتی در چندسال اخیر بوده و توانسته در مرحله دریافت گوجه فرنگی و همچنین میوه هایی که این خصلت را دارا هستند(هلو، شلیل، گلابی، زردآلو، انگور و…) کمک بسیار زیادی بکند.
  این دستگاه برای دریافت های با حجم بالا بسیار پرکاربرد است، چون قابلیت را دارد که درون قسمت بار کامیون نیز قرار بگیرد. میوه ها پس از تخلیه توسط اپراتورها، به وسیله فشار زیاد آب، توسط لوله های تعبیه شده در این دستگاه به سمت وان دریافت اولیه هدایت میشوند و به این طریق علاوه بر شست و شوی اولیه به این صورت میوه ها در انتقال به مرحله بعدی آسیبی نمیبینند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.