فیلتر فیزیکی تصفیه آب

فیلتر فیزیکی تصفیه آب

با توجه به وجود ضايعات بيش از حد همراه محصول و هدر رفتن بی رويه آب مصرفی، بر آن شدیم تا كاملترين سيستم تصفيه پساب شستشو را طراحی و به واحدهای توليدی معرفی كنيم. در خط تولید رب گوجه فرنگی، آب بسیار زیادی مصرف میشود و این یکی از معضلات بزرگ این صنعت به شمار میرود. گروه ماشین سازی نامجو با به كار گيری خلاقیت و مهارت خود، اين سيستم را به بهترین شکل ممکن برای خطوط تولید صنایع غذایی به کار برد تا به راحتی ضايعاتی همچون پوست ، بذر ، شاخه و برگ های موجود در پساب سيستم دريافت، جدا شده و آب تصفيه شده مجددا به منبع خط دريافت، بازگردانده می شود. با این روش تا حد بسیار زیادی از مصرف بی رویه آب جلوگیری شده و بازدهی خط تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی به شدت افزایش یافته است.
علاوه بر اینها، ما همواره با تفکری مبنی بر بیشترین نتیجه و کمترین اثر تخریبی بر محیط زیست فعالیت می کنیم.
فیلتر فیزیکی تصفیه آب به شکل بشکه مشبک و از جنس استنلس استیل است و آلودگی های آب ورودی به آن توسط توسط اسکرابر و شیدر حذف میشوند. به این صورت آب تصفیه شده در یک مخزن جمع شده و می تواند به وسیله پمپ و یا به واسطه اختلاف ارتفاعی که بین دستگاه فیلتر فیزیکی تصفیه آب و خط تولید هست به چرخه تولید بازگردانده شود.
بسته به پیچیدگی خط دریافت شما ممکن است به طور کلی از ۱ تا ۳ فیلتر فیزیکی تصفیه آب نیاز داشته باشید. هر فیلتر میتواند برای یک نوع آبی که در خط تولید قرار دارد( آب تخلیه، آب انتقال اولیه، آب انتقال ثانویه) مورد استفاده قرار گیرد.

برای سفارش این دستگاه و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.