سورتینگ صنعتی
  • سورتینگ
  • ساخت دستگاه سورتینگ
  • ساخت دستگاه سورتینگ برای کارخانجات
  مدل سه بعدي دستگاه هاي صنعتي

  مدل 360 درجه دستگاه

  ویدئوی عملکرد دستگاه

  ویدئوی عملکرد دستگاه

  کاربردهای دستگاه

  کاربردهای دستگاه

  مشخصات فنی دستگاه

  مشخصات فنی دستگاه

  سورتینگ گوجه فرنگی

  یکی از مهمترین بخش ها در طول فرآیند خط دریافت گوجه فرنگی که آخرین مرحله آن محسوب میگردد، شست و شو سورتینگ گوجه فرنگی است. رولرهای استنلس استیل این دستگاه باعث می شوند تا محصول هم بر روی میز به جلو حرکت کند و هم بر روی محور خود بچرخد تا اپراتور بتواند کیفیت محصول را بررسی و سالم بودن آنها را تائید کند. یک کانوایر از جنس پلی پروپیلن با موتور مجزا، ضایعات محصولات و میوه های نامناسب که اپراتور جدا کرده را جمع آوری می کند.
  واحد تحقیق و توسعه ماشین سازی نامجو به منظور کنترل و بهینه سازی نحوه ورود محصولات (گوجه فرنگی و یا میوه جات) پس از تحقیقات و مطالعات بسیار توانسته است مدلی از سورتینگ را ایجاد کند که بیشترین بازدهی ممکن را برای خط تولید رب گوجه فرنگی دارا می باشد.
  از کاربردهای دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی، میتوان به شست و شو و جداسازی قسمت های گل، سنگ زدایی، سایز بندی، ذخیره سازی، انتقال و تحویل محصول سالم با کیفیت برای خطوط تولید اشاره کرد.
  دستگاه هاي سورتینگ گوجه فرنگی داراي انواع مختلف بوده ولي آنچه در سورتینگ گوجه فرنگي و ميوه جاتي چون گلابي،‌‌ سيب،‌ هلو استفاده مي گردد از نوع روليكي آن (يعني سيستم كانواير روليك مي باشد) كه مي بايست قسمتي كه در ارتباط با گوجه فرنگي یا میوه است از جنس استنلس استيل و يا از جنس آلومنيوم باشد. در ساخت دستگاه سورتينگ مذكور مي بايست به بسياري از نكات توجه داشت كه بتوان حداكثر راندمان را از سيستم گرفت و نيز مانع از فرسودگي زودرس دستگاه شد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.