گزارش از گروه ماشین سازی نامجو

گزارش از گروه ماشین سازی نامجو

خلاصه مقاله :

گزارش خبری شبکه سراسری از گروه ماشین سازی نامجو، طراح و سازنده ماشین آلات صنایع غذایی، راه اندازی خط تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی در مشهد به عنوان یکی از برترین واحد های تولید کننده قطعات صنعتی در کشور

متخصصان مشهدی به خط تولید این صنعت، حرکتی پرشتاب دادند تا نشان باکیفیت ساخت ایران، با فناوری های روز دنیا، در دیگر کشورهای دنیا نیز بدرخشد. در شهر مشهد مقدس، در جوار بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع)، گروه ماشین سازی نامجو سازنده خط تولید انواع صنایع غذایی به پیشبرد اهداف کشورمان می اندیشد. جایی که مدیر آن ۴۰ سال است در این کار تجربه دارد. آقای نامجو، مدیرعامل این کارخانه میگوید کارش را از سال ۱۳۵۷ با تولد انقلاب اسلامی شروع کرده است و در این مدت توانسته صنایع غذایی کشور را به استانداردهای روز دنیا برساند و پا به پای بزرگان این عرصه در جهان رقابت کند.

بیش از ده ها نمونه ای از کارهای آنها در بزرگترین صنایع غذایی ایران و جهان نصب شده و در حال تولید محصولات متنوع میباشند. حالا آثار تخصص و هنر آنان و همکارانشان را در همه جای کشور میتوان دید. به گفته شهروز نامجو، قائم مقام کارخانه ماشین سازی نامجو، تحریم ها هیچ اثری روی کار و پیشرفت ما نگذاشته و با همه شرایط سختی که برای ما ایجاد کرده اند، همچنان به کار خود ادامه میدهیم. کیفیت خوب تولیدات این کارخانه باعث شده، این ماشین آلات با پرچم ایران عزیزمان در جای جای دنیا نصب شوند.
به گفته آقای منتظری، مدیر داخلی این واحد صنعتی تا کنون ماشین آلات این کارخانه علاوه بر شهرهای ایران به قاره های آفریقا وآسیا نیز صادر شده اند. تمامی دستگاه ها و ماشین آلات خطوط تولید صنایع غذایی در این واحد به دست متخصصان داخلی طراحی و ساخته میشوند.

به گفته خانم محسن نیا مدیر بخش طراحی و تحقیق و توسعه گروه ماشین سازی نامجو، ابتدا دستگاه ها طراحی و ساخته میشوند و سپس در کنار آنها در واحد تحقیق و توسعه (R&D) بهینه سازی هایی نیز روی فرآیند تولید صورت میگیرد وبرای محصولات جدید در آینده با بازدهی بالاتر برنامه ریزی میشود. امروز ۶۰ نفر در این کارخانه به صورت مستقیم و صدها نفر به صورت غیرمستقیم کار میکنند تا کشور نیازمند واردات ماشین الات خارج نباشد.

خط تولید بسیار از صنایع غذایی کشور در این کارخانه ساخته میشود و تا وقتی چرخ صنعت کشور ما با توان این متخصصان و کارگران بچرخد هیچ تحریمی این چرخ را متوقف نخواهد کرد.

واحد صنعتی ماشین سازی نامجو در سال ۱۳۵۷ با نام تجاری گروه ماشین سازی نامجو رسما فعالیت خود را در خصوص طراحی، ساخت و اجرای صفر تا صد پروژه های خط تولید انواع پوره میوه، خط تولید رب گوجه فرنگی، خط بسته بندی رب گوجه فرنگی به صورت قوطی و شیشه، خط تولید کنسرو تن ماهی و خط تولید انواع کنسرو گوشتی و غیر گوشتی آغاز نمود.

برای آشنایی بیشتر با گروه ماشین سازی نامجو لینک کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.