مدیران ماشین سازی نامجو

مدیران ماشین سازی نامجو

خلاصه مقاله :

خلیل نامجو، موسس و مدیرعامل و شهروز نامجو قائم مقام گروه ماشین سازی نامجو، توانسته اند با تولید ماشین آلات صنایع غذایی به ویژه خطوط تولید رب گوجه فرنگی و تن ماهی کشورمان را از واردات صنعت خارجی بی نیاز کنند.

مدیران ارشد ماشین سازی نامجو:

شرکت ماشین سازی نامجو که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۷ در زمینه تولید ماشین آلات صنعت غذایی کشور شروع کرده است در راستای تولیدات ملی نقش به سزایی در رشد کسب و کار های داخلی و تولیدات ملی داشته که هم اکنون از توانایی بالایی برای رقابت با برند های اروپایی و جهانی دارد تا بار دیگر به همگان نشان دهد با اهتمام بر شعار “هیچ توقفی در کار نیست” و با توجه به اعتماد به نیروهای متخصص داخلی می توان به سطح تولیدات جهانی رسید.
تولیدات این ماشین سازی با توجه به تصمیم های سطح کلان مدیران این ماشین سازی گرفته می شود که در راس آن خلیل نامجو به عنوان مدیرعامل و در کنار ایشان شهروز نامجو به عنوان قائم مقام توانسته اند با تصمیم های صحیح در سطوح مدیریت خاص خود، مسیر پیشرفت را برای گام های بعدی باز کنند و بیش از پیش در راستای خدمت به کشور با اقتدار گام بردارند.

خلیل نامجو کیست؟

مدیر عامل و بنیان گذار گروه ماشین سازی نامجو که توانسته نام خود را در سراسر جهان به برندی معتبر در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی تبدیل کند. فعالیت ماشین سازی نامجو با شروع انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ آغاز شده و تاکنون خدمات ارزنده ای در حوزه ی صنعت ماشین آلات صنایع غذایی به صنعت کشور عزیزمان ارائه کرده است، از جمله ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی و خط تولید تن ماهی با کیفیت بسیار بالا در سطح جهانی است که خود بیانگر استقلال تولیدات این گروه صنعتی می باشد. و از طرف دیگر باعث شده تا کشورمان در بسیاری از نیاز های واردات این ماشین آلات بی نیاز کرده است و هم اکنون بسیاری از برند های مطرح مواد غذایی کشور همچون میهن, چین چین, رعنا, تبرک, مهرام, دبش, دلند, یک و یک, شاداب, تکدانه, خوشاب, بهرخ, بهدیس و هزاران برند معتبر دیگر در آسیا, آفریقا, اروپا بوده که روز به روز توانسته به کیفیت این ماشین آلات بیفزاید.

افتخارات و دستاوردها:

واحد نمونه صنعتی سال ۱۳۸۹_۱۳۹۰_۱۳۹۴_۱۳۹۶_۱۳۹۸

تامین ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی بیش از ۵۰ برند معتبر ایرانی و خارجی

تامین ماشین آلات خط تولید تن ماهی بیش از ۵۰ برند معتبر ایرانی و خارجی

صادرات ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی به آسیا_آفریقا_اروپا

تولید ماشین آلات رب گوجه فرنگی و تن ماهی در سطح بین المللی و رقابتی سطح اول جهان

 

شهروز نامجو کیست؟

قائم مقام ماشین سازی نامجو که طی سالهای گذشته با خدمات ارزنده خود در زمینه های تولیدی و مدیریتی سطوح جدیدی در بروزرسانی گروه ماشین سازی نامجو با سطح بین المللی تولیدات ایجاد کرده و با تکیه بر تجربه های مدیر قبلی و دانش فعلی هر روز گام جدیدی برای این گروه تولیدی بر میدارد.ایشان در راستای صرفه جویی انرژی در این واحد صنعتی برای ساخت ماشین آلات از سیستم استفاده از بخار حاصل از تغلیظ گوجه فرنگی و تبدیل آن به آب مقطر برای شست و شوی میوه گوجه فرنگی استفاده کند.

 

شهروز نامجو در راستای سیاست های دولت در لجهد اقتصادی وقومت ملی مبنی بر بهینه و صرفه جویی انرژی در مصرف آب و برق پس از ماه ها مطالعه به کمک رهنمودهای پدرش (جناب خلیل نامجو) با انجام تکنولوژی نوین در صنعت غذا سیستم جدیدی را در خصوص صرفه جویی آب ابداع کرده است. ایشان در سال ۱۳۹۸ با دریافت لوح تقدیر از سازمان صنعت معدن بابت تولیدات برتر و همچنین واحد مدیریتی نمونه سال ۹۸, بار دیگر بیش از پیش توانایی های ارزنده این مدیر را نشانگر است.

ایشان با متدهای مدیریتی جدید برای ارتقای سطح کیفی نیروی انسانی, جوانگرایی و فرصت دادن به جوانان را اصل اول پیشرفت می دانند. ایشان با گرد هم آوردن جمعی از متخصصان جوان توانسته اند در زمینه های مختلف  راه ها و چشم اندازهای بسیار روشنی را برای این گروه تشکیل دهند.

اهداف و چشم انداز ها:

استقلال کشور در زمینه ی تولید کلیه ی ماشین آلات مواد غذایی برای صادرات
تامین ماشین آلات برند های سطح اول سراسر جهان

افتخارات مدیران و گروه ماشین سازی نامجو:

تمبر اختصاصی خلیل نامجو و شهروز نامجو:

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.