ارسال ماشین آلات به شرکت طبیعت سبز

ارسال ماشین آلات به شرکت طبیعت سبز

خلاصه مقاله :

ارسال ماشین آلات مربوط به راه اندازی خط تولید کنسرو تن ماهی به شرکت طبیعت سبز، آخرین مراحل خود را سپری می کند.

همانطور که مستحضر هستید ماهی یکی از مفید ترین جانوران آبزی می باشد که با داشتن خواص بسیار بالا و ارزشمند، سال هاست که بسیار مورد توجه بشر قرار گرفته است و از زمان های بسیار دور از خوراک های اصلی انسان به شمار می آید. این نوع محصول دریایی به دلیل خواص بالایی که دارد همیشه توسط متخصصین تغذیه توصیه بسیار شده است.ماهی به دلیل دارا بودن خواص زیادی مانند: پروتئین، ویتامینD، امگا ۳ و خواص مفید دیگر نقش مهمی در سلامتی بدن ایفا می کند. کاهش سکته های قلبی و مغزی از دیگر فواید این موجود آبزی بشمار می آید. متاسفانه در کشور ما به دلیل گران بودن گوشت ماهی و یا بوی خاص آن، کمبود این ویتامین در بدن بشدت احساس می شود؛ همین دلیل باعث شده است که عده بسیاری به سراغ محصولات بسته بندی آن مانند کنسرو تن ماهی بروند.

شرکت طبیعت سبز میهن

شرکت طبیعت سبز که در شهر ساوه در استان مرکزی واقع شده است، یکی از برند های شناخته شده در صنعت تولید مواد غذایی بشمار می رود. این شرکت با هدف تامین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور و با استفاده از بهترین متخصصین و ماشین آلات از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. از جمله تولیدات مواد غذایی توسط این شرکت می توان به تولید انواع روغن ها مانند: روغن سرخ کردنی، روغن آفتابگردان ,روغن مخلوط گیاهی,روغن ذرت,روغن سرخ کردنی ۳لیتری حلب,روغن چربی شیرینیآردی,روغن نیمه جامد,روغن نیمه جامد کره ای و انواع چای مانند: چای عطری,چای ساده خارجی,چای ایرانی,چای سیاه سیلان عطری,چای سیلان ساده,چای کیسه ای عطری,چای کیسه ای ساده ی خارجی اشاره کرد.
این شرکت در سال ۱۳۹۶ که بنام سال رونق تولید نام گرفته است، تصمیم به راه اندازی خط تولید تن ماهی گرفته است.
مدیران، متخصصین و مهندسین این شرکت بعد تحقیق و سنجش کیفیت ماشین آلات کارخانه های متفاوت، برای راه اندازی خط تولید کنسرو تن ماهی، در انتها شرکت ماشین سازی نامجو را جهت راه اندازی خط تولید تن ماهی برگزیدند.

ماشین سازی نامجو

شرکت ماشین سازی نامجو نیز بعد از چهل سال تجربه و استفاده از مهندسین مجرب و متخصص و با استفاده از ماشین آلات روز دنیا توانست با کیفیت ترین ماشین الات را برای شرکت طبیعت سبز ارسال کند. ارسال سفارشات بطور کلی باید مراحلی را طی کند.

• آماده سازی قبل از بسته بندی، نظارت و تمیز کاری سفارشات
• مرحله جایگذاری و بسته بندی
• مرحله بارگیری، آماده سازی جهت انتقال
• آماده سازی برای خروج
• خروج ابزار آلات و ارسال آنها به مشتری

در آخرین مرحله، پس از ارسال تمامی دستگاه ها برای مشتری، گروهی از مهندسین طراحی و متخصصین کارگاهی برای راه اندازی خط به محل اعزام می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.