تیزر راه اندازی خط تولید رب طبیعت سبز میهن

تیزر راه اندازی خط تولید رب طبیعت سبز میهن

خلاصه مقاله :

شرکت طبیعت سبز که در شهر ساوه در استان مرکزی واقع شده است، یکی از برند های شناخته شده در صنعت تولید مواد غذایی بشمار می رود. این شرکت با هدف تامین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور و با استفاده از بهترین متخصصین و ماشین آلات از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت طبیعت سبز که در شهر ساوه در استان مرکزی واقع شده است، یکی از برند های شناخته شده در صنعت تولید مواد غذایی بشمار می رود. این شرکت با هدف تامین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور و با استفاده از بهترین متخصصین و ماشین آلات از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. از جمله تولیدات مواد غذایی توسط این شرکت می توان به تولید انواع روغن ها مانند: روغن سرخ کردنی، روغن آفتابگردان ,روغن مخلوط گیاهی,روغن ذرت,روغن سرخ کردنی ۳لیتری حلب,روغن چربی شیرینیآردی,روغن نیمه جامد,روغن نیمه جامد کره ای و انواع چای مانند: چای عطری,چای ساده خارجی,چای ایرانی,چای سیاه سیلان عطری,چای سیلان ساده,چای کیسه ای عطری,چای کیسه ای ساده ی خارجی اشاره کرد.
این شرکت در سال ۱۳۹۶ که بنام سال رونق تولید نام گرفته است، تصمیم به راه اندازی خط تولید تن ماهی گرفته است.
مدیران، متخصصین و مهندسین این شرکت بعد تحقیق و سنجش کیفیت ماشین آلات کارخانه های متفاوت، برای راه اندازی خط تولید کنسرو تن ماهی، در انتها شرکت ماشین سازی نامجو را جهت راه اندازی خط تولید تن ماهی برگزیدند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی خطوط تولید صنایع غذایی از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.